TEKLA STRUCTURES TEMPLATE EDITOR TRAINING

Learn how to create and modify yourself Tekla drawing or report templates.

11+

year experience with Tekla

125+

hours of given trainings

87%

of new clients come by recommendations

1

Tekla official localization

You need necessary Template Editor skills in order to be able to create and modify quickly Tekla drawing- or report templates whenever you need?

MILLAL JA KUS?

[oxi_addons id=”15″]

KELLELE ON SEE KOOLITUS?

Antud koolitus on mõeldud inimestele, kes soovivad saada teada, kuidas Tekla Structures Template Editor töötab ning omada praktilisi oskusi, kuidas kiirelt ja efektiivselt luua uusi- või muuta olemasolevaid templatesid vastavalt vajadusele.
Tegemist on edasijõudnute koolitusega ja eelnev Tekla baaskursuse läbimine või läbi praktika omandatud baasteadmiste omamine on tugevalt soovitatud.

MIS KOOLITUSEGA ON TEGEMIST?

Eelmiste avalike koolituste tagasisidest lähtuvalt korraldame nüüd Eestis esmalt Tekla Template Editori koolituse, kus õpime Tekla raportite- ja jooniste templatede tegemist vastavalt firma vajadusele. Sinu kasutuses on meie enam kui 10 aastased kogemused Tekla tarkvara kasutamisel.

Meil on arvutiklassis olemas Tekla õppelitsentsid Template Editoriga, aga kui keegi soovib, võib tulla ka oma sülearvutiga. Vaadake enne ainult, et Template Editori tarkvara oleks arvutis, mis tuleb automaatselt kaasa Tekla Structures tarkvara installeerimisega (soovitame Tekla versioon 2019, aga sobivad ka teised versioonid).

Loengu slaidid on inglise keeles, aga loengut viime läbi ja kõike selgitame ilusti eesti keeles.

KOOLITUSE TEEMAD

[oxi_addons id=”12″]

Koolitust läbime ja selgitame praktiliste näidete põhjal, mis oleme kohanud tehes erinevaid templatesid. Uued teadmised kinnistuvad paremini ise läbi tehes ning tegemise käigus tekib rohkem küsimusi. Lisaks saad soovituslike töötamise reegleid koos kasulike nippide ja trikkidega ning hoiatusi tüüpiliste vigade eest.

KES KOOLITAB?

Sten Tuudak at BIMsummit

Koostöös Trimble Solutions OYga viib koolitust läbi partnerfirma, TSGuide OÜ. Koolitaja on Sten Tuudak, kellel on Tekla Structures kogemust aastast 2008, kus ~7 aastat töötas inseneribüroos DMT Insenerid OÜ. Peale seda töötas ~3 aastat Trimble Solutions OY peakontoris, kus pakkus tuge ja koolitusi erinevate piirkonna esindajatele ja kasutajatele. 2017a asutas ettevõtte TSGuide OÜ, mille ainus eesmärk on aidata firmadel kasutada Teklat efektiivsemalt, tõsta töö kiirust ning vähendada projektide vigu.

TSGuide OÜ on teinud Trimble Solutions OY tellimisel Tekla lokaliseerimise Eesti turule, mille hulka kuuluvad ka jooniste tabelid.

KUI SUUR ON INVESTEERING 1PÄEVASE KOOLITUSE EEST?


[oxi_addons id=”18″]
Arve saadame 1-2 tööpäeva jooksul peale registreerimise soovi avaldamist. Koht on broneeritud peale arve tasumist. Hinna tõusuni on jäänud loetud päevad 
[oxi_addons id=”10″]

KOOLITUS SISALDAB

✅ 1 päev koolitust
✅ õppeks vajalik arvuti
✅ koolituse käigus läbitud õppematerjalid
✅ lõuna ja kohvipausid
✅ koolituse läbimist tõendav sertifikaat

LIMITEERITUD KOHTADE ARV

Koolituse parima kvaliteedi tagamise eesmärgil ja et vajadusel saaks aidata personaalselt kõiki, on maksimaalne kohtade arv 10 ning kehtib reegel „kes ees, see mees“.

RAHA TAGASI GARANTII

Money Back Guarantee

Kui peale päeva esimest poolt mingil põhjusel tunned, et see koolitus pole hinda väärt või lihtsalt ei sobi sulle, siis anna sellest lõunal teada ning maksame sulle 100% raha tagasi. Meie jaoks on oluline, et antud koolitusest oleks tegelikult ka kasu ja et see oleks 150% hinda väärt. Kaotada pole midagi.

REGISTREERU KOOLITUSELE VÕI KIRJUTA OMA KÜSIMUS

Arve saadame 1-2 tööpäeva jooksul peale registreerimise soovi avaldamist. Koht on broneeritud peale arve tasumist.

Tead kedagi, kellele võiks see koolitus kasulik olla? Jaga linki ja lase end tänada hiljem :)