TEKLA STRUCTURES CUSTOM COMPONENTS ÜHEPÄEVANE KOOLITUS


Tekla Custom Componentide koolitus

11+

aastat kogemust Teklaga

125+

tundi antud koolitusi

87%

kliente tuleb läbi soovituste

1

Tekla Eesti lokaliseering

LIIGA PALJU MANUAALSET MODELEERIMIST, SEST TEKLAL PUUDUVAD VASTAVAD TÖÖRIISTAD?

Teklas on palju erinevaid tööriistu/componente, mis aitavad soovitud tulemuse kiirelt modeleerida. Aga mis teha kui Teklal juhuslikult puudub tööriist, mis mõnda sinu elementi või sõlme teeks? Sa saad alati teha selle nn manuaalselt, mis võib olla kohati ajakulukas, eriti kui pead seda sama asja tegema mitmes erinevas kohas või isegi -projektis. Või siis sul on võimalik teha vajalik automaatne tööriist (custom component) ise.

Mõned Custom Componenti kasud:

👍 komponendi kasutamine on palju lihtsam ja kasutajasõbralikum kui manuaalselt teha sama asja.
👍 (aeglase) manuaalse modeleerimise asemel saad (kiirelt) soovitud tulemuse. Pm samad käigud tehakse Tekla poolt automaatselt.
👍 üks kord teed oma custom tööriista ning kõik insenerid firmas saavad seda kasutada kõigis tulevastes projektides (palju väikeseid ajalisi võite).
👍 nagu Tekla enda tööriistadega. Salvesta componendi erinevad seaded erinevate olukordade jaoks (sellega saad kiirust veel rohkem tõsta).
👍 componentide kasutamisega kindlustad, et kõik insenerid saavad täpselt sama tulemuse ehk sama kvaliteet.
👍 komponendid üldiselt muutuvad/kohanduvad automaatselt vastavalt olukorra muutusele. Nt sõlm muutub automaatselt kui posti või tala või seina mõõdud muutuvad.
👍 projekti muudatuste puhul valitud-/kõikide sõlmede muutmine on palju palju kiirem ja lihtsam.

KELLELE ON SEE KOOLITUS?

Antud koolitus on mõeldud inseneridele, kes soovivad õppida, kuidas ise Tekla Custom Components tööriistu teha ning sellega oma firmas kõigi inseneride modeleerimise kiirust tõsta.

Tegemist on edasijõudnute koolitusega ja eelnevad Tekla baasoskused on tugevalt soovituslikud. Custom Components tööriista eelnevaid kogemusi pole vaja, sest alustame täiesti nullist ja selgitame kõike.

MILLAL JA KUS?

[oxi_addons id=”43″]

Tekla online training

KOOLITUSE TEEMAD

[oxi_addons id=”46″]

PRAKTILISE NÄITE BAASIL

Koolitusel õpime Custom Components’e tegema lihtsustatud (sisaldab kõiki erinevaid komponente, kus saame kõike praktikas harjutada) Hollow Core Recess custom componendi (https://www.tsguide.eu/product/hollow-core-recesses/) näite põhjal. Hiljem saate selle näite abil saadud teadmistega antud custom componenti lõpetada/täiustada just nii nagu teil vaja ja luua teisi vajalikke tööriistu.

Custom components näide

NB! Kui sul on juba mõttes mõned custom componendid, mis tulevikus oleks vaja teha, siis anna neist mulle teada ning saan koolituse käigus jagada sulle kasulikke soovitusi ja näiteid, mida oma tööriistade tegemisel pidada silmas.

KES KOOLITAB?

Sten Tuudak at BIMsummit

Tekla-Authorized-Partner-Horizontal-Wide-Small

Koolitust viib läbi Trimble Solutions partnerfirma, TSGuide OÜ. Koolitaja on Sten Tuudak, kellel on Tekla Structures kogemust aastast 2008, kus ~7 aastat töötas inseneribüroos DMT Insenerid OÜ. Peale seda töötas ~3 aastat Trimble Solutions OY peakontoris, kus pakkus tuge ja koolitusi erinevate piirkonna esindajatele ja kasutajatele. 2017a asutas ettevõtte TSGuide OÜ, mille ainus eesmärk on aidata firmadel kasutada Teklat efektiivsemalt, tõsta töö kiirust ning vähendada projektide vigu.

TSGuide OÜ on teinud Trimble Solutions OY tellimisel Tekla lokaliseerimise Eesti turule.

KUI SUUR ON INVESTEERING 1 PÄEVASE KOOLITUSE EEST?

Maksimaalselt saab koolitusele registreeruda 9 inimest ning kehtib reegel “kes ees, see mees”.
[oxi_addons id=”44″]
Soodushinna lõppemiseni on jäänud
[oxi_addons id=”45″]

KOOLITUS SISALDAB

 

✅ 1 päev koolitust
✅ koolituse käigus läbitud õppematerjalid/slaidid
✅ koolituse käigus loodud custom component
✅ koolituse läbimist tõendav sertifikaat

Custom Component certificate

RAHA TAGASI GARANTII

Money Back Guarantee

Me oleme kindlad, et sellest koolitusest on sulle väga palju praktilist kasu ning ta on väärt palju rohkem kui ta hind on. Isegi peale koolitust, kui tunned, et see koolitus ei olnud hinda väärt või lihtsalt ei sobinud sulle, siis anna sellest teada ning maksame sulle 100% raha tagasi. Meie jaoks on oluline, et antud koolitusest oleks tegelikult ka kasu ja et see oleks 150% hinda väärt. Kaotada pole midagi.

REGISTREERU KOOLITUSELE VÕI KIRJUTA OMA KÜSIMUS

Arve saadame 1-2 tööpäeva jooksul peale registreerimise soovi avaldamist. Sinu koht (kohtade arv on piiratud) on broneeritud peale arve tasumist.

Tead kedagi, kellele võiks see koolitus kasulik olla? Jaga linki ja lase end tänada hiljem :)