TEKLA STRUCTURES TEMPLATE EDITOR KOOLITUS

Õpi, kuidas ise luua või muuta Tekla (jooniste/raportite) templatesid.

11+

aastat kogemust Teklaga

125+

tundi antud koolitusi

87%

kliente tuleb läbi soovituste

1

Tekla Eesti lokaliseering

Firmas oleks vaja Template Editor oskusi, et oleks võimekust kiirelt oma jõududega luua või muuta Tekla jooniste ja raportite templatesid?

MILLAL JA KUS?

04.mai
10.00 - ~17.00
Zoom-is (online)

Tekla online training

KELLELE ON SEE KOOLITUS?

Antud koolitus on mõeldud inimestele, kes soovivad saada teada, kuidas Tekla Structures Template Editor töötab ning omada praktilisi oskusi, kuidas kiirelt ja efektiivselt luua uusi- või muuta olemasolevaid templatesid vastavalt vajadusele.

Tegemist on edasijõudnute koolitusega ja eelnev Tekla baaskursuse läbimine või läbi praktikas omandatud baasteadmiste omamine on tugevalt soovitatud. Template Editori eelnevaid kogemusi pole vaja. Alustame nullist ning lõpetame “huvitavamate” juhtumitega.

MIS KOOLITUSEGA ON TEGEMIST?

Eelmiste avalike koolituste tagasisidest lähtuvalt korraldame nüüd Eestis esmalt Tekla Template Editori koolituse, kus õpime Tekla raportite- ja jooniste templatede tegemist vastavalt firma vajadusele. Sinu kasutuses on meie enam kui 10 aastased kogemused Tekla tarkvara kasutamisel.

Koolitus on INGLISE KEELES, aga kui midagi jääb segaseks, saab alati eesti keeles küsida üle.

KOOLITUSE TEEMAD

Teemade taga on näha ka Powerpoint slaidide arv ehk ligikaudne maht
Tekla Template Editor teemad

Koolituse käigus teeme koos läbi 2 harjutust, sest uued teadmised kinnistuvad paremini ise läbi tehes ning tegemise käigus tekib rohkem küsimusi. Palju selgitame praktiliste näidete põhjal, mis oleme kohanud tehes erinevaid templatesid. Lisaks saad soovituslike töötamise reegleid koos kasulike nippide ja trikkidega ning hoiatusi tüüpiliste vigade eest.

KES KOOLITAB?

Sten Tuudak at BIMsummit

Koostöös Trimble Solutions OYga viib koolitust läbi partnerfirma, TSGuide OÜ. Koolitaja on Sten Tuudak, kellel on Tekla Structures kogemust aastast 2008, kus ~7 aastat töötas inseneribüroos DMT Insenerid OÜ. Peale seda töötas ~3 aastat Trimble Solutions OY peakontoris, kus pakkus tuge ja koolitusi erinevate piirkonna esindajatele ja kasutajatele. 2017a asutas ettevõtte TSGuide OÜ, mille ainus eesmärk on aidata firmadel kasutada Teklat efektiivsemalt, tõsta töö kiirust ning vähendada projektide vigu.

TSGuide OÜ on teinud Trimble Solutions OY tellimisel Tekla lokaliseerimise Eesti turule, mille hulka kuuluvad ka jooniste tabelid.

KUI SUUR ON INVESTEERING 1PÄEVASE KOOLITUSE EEST?


images
PÄÄSE KOOLITUSELE
350€+KM, 290€+KM

Arve saadame 1-2 tööpäeva jooksul peale registreerimise soovi avaldamist. Koht on broneeritud peale arve tasumist.

KOOLITUS SISALDAB

✅ 1 päev koolitust
✅ koolituse käigus läbitud õppematerjalid
✅ koolituse läbimist tõendav sertifikaat

RAHA TAGASI GARANTII

Money Back Guarantee

Isegi peale koolitust, kui tunned, et see koolitus ei olnud hinda väärt või lihtsalt ei sobinud sulle, siis anna sellest teada ning maksame sulle 100% raha tagasi. Meie jaoks on oluline, et antud koolitusest oleks tegelikult ka kasu ja et see oleks 150% hinda väärt. Kaotada pole midagi.

REGISTREERU KOOLITUSELE VÕI KIRJUTA OMA KÜSIMUS

Arve saadame 1-2 tööpäeva jooksul peale registreerimise soovi avaldamist. Koht on broneeritud peale arve tasumist.

Tead kedagi, kellele võiks see koolitus kasulik olla? Jaga linki ja lase end tänada hiljem :)