TEKLA TEMPLATE EDITOR KOOLITUS

Muuda või loo ise Tekla (jooniste/raportite) templatesid.

11+

aastat kogemust Teklaga

125+

tundi antud koolitusi

87%

kliente tuleb läbi soovituste

1

Tekla Eesti lokaliseering tehtud

Firmas oleks vaja arendada Template Editor oskusi, et oleks võimekust kiirelt oma jõududega luua või muuta Tekla templatesid?

MILLAL JA KUS?

21.04.2020
09.00 - ~18.00
TKTK; ruum 228

Mis koolitusega on tegemist?

Eelmiste avalike koolituste tagasisidest lähtuvalt korraldame nüüd Eestis esmalt Tekla Template Editori koolituse, kus õpime Tekla raportite- ja jooniste templatede tegemist vastavalt firma vajadusele. Sinu kasutuses on meie enam kui 10 aastased kogemused Tekla tarkvara kasutamisel. Antud koolitus on eelkõige mõeldud Tekla Structure tarkvara edasijõudnud kasutajale ja firma Tekla süsteemide eestvedajatele. Kuid koolitusele võib tulla ka tavakasutaja, kui leiab, et see talle jõukohane on.

Koolitus sisaldab kohvipause, aga ei sisalda lõunat (2h on lõunapausi). Proovime lõpetada umbes 18.00, aga olenevalt töö kiirusest ja küsimustest võib minna kauem (siiski kellel vaja, võib lahkuda vastavalt vajadusele).

Meil on arvutiklassis olemas Tekla õppelitsentsid Template Editoriga, aga kui keegi soovib, võib tulla ka oma sülearvutiga. Vaadake enne ainult, et Template Editori tarkvara oleks arvutis (versioon ei ole oluline).

 

MIDA ANTUD KOOLITUSEL ÕPID?

Koolitust läbime ja selgitame praktiliste näidete põhjal. Lisaks saad soovituslike töötamise reegleid koos kasulike nippide ja trikkidega ning hoiatusi tüüpiliste vigade eest.

KES KOOLITAB?

Koostöös Trimble Solutions OYga viib koolitust läbi partnerfirma, TSGuide OÜ. Koolitaja on Sten Tuudak, kellel on Tekla Structures kogemust aastast 2008, kus ~7 aastat töötas inseneribüroos DMT Insenerid OÜ. Peale seda töötas ~3 aastat Trimble Solutions OY peakontoris, kus pakkus tuge ja koolitusi erinevate piirkonna esindajatele ja kasutajatele. 2017a algustas ettevõtte TSGuide OÜ, mille ainus eesmärk on aidata firmadel kasutada Teklat efektiivsemalt, tõsta töö kiirust ning vähendada projektide vigu.

TSGuide OÜ on teinud Trimble Solutions OY tellimisel Tekla lokaliseerimise Eesti turule, mille hulka kuuluvad ka jooniste tabelid.

MIDA ARVAVAD MEIE KOOLITUSTEL OSALENUD TEKLA KASUTAJAD?

KUI SUUR ON INVESTEERING?

images
VARAJANE REGISTREERUJA
580€+KM, 430€+KM
Kehtib kuni: 31.03.2020
images
HILINE REGISTREERUJA
580€+KM
Kehtib kuni: 17.04.2020

Kiirusta. Hinna tõusuni on jäänud ainult loetud päevad

150% RAHA TAGASI GARANTII

Money Back Guarantee

Kui päeva esimesel poolel mingil põhjusel tunned, et see koolitus pole hinda väärt või lihtsalt ei sobi mingil põhjusel, siis anna sellest lõunapausi ajal teada ning maksame sulle 150% raha tagasi, sest et me väärtustame sinu aega.

KUI PALJU ON KOHTI?

Kvaliteedi säilitamise eesmärgil on maksimaalne kohtade arv 9 ning kehtib reegel „kes ees, see mees.“

REGISTREERU KOOLITUSELE

Peale registreerumist saadame sinu emailile koolituse kohta arve.