TEKLA TEMPLATE EDITOR KOOLITUS

Õpi, kuidas ise luua või muuta Tekla (jooniste/raportite) templatesid.

11+

aastat kogemust Teklaga

125+

tundi antud koolitusi

87%

kliente tuleb läbi soovituste

1

Tekla Eesti lokaliseering tehtud

Firmas oleks vaja arendada Template Editor oskusi, et oleks võimekust kiirelt oma jõududega luua või muuta Tekla templatesid?

MILLAL JA KUS?

[oxi_addons id=”15″]

KELLELE ON SEE KOOLITUS?

Antud koolitus on mõeldud inimestele, kes soovivad saada teada, kuidas Tekla Structures Template Editor töötab ning omada praktilisi oskusi, kuidas kiirelt ja efektiivselt luua uusi- või muuta olemasolevaid templatesid vastavalt vajadusele.
Tegemist on edasijõudnute koolitusega ja eelnev Tekla baaskursuse läbimine või läbi praktika omandatud baasteadmiste omamine on tugevalt soovitatud.

MIS KOOLITUSEGA ON TEGEMIST?

Eelmiste avalike koolituste tagasisidest lähtuvalt korraldame nüüd Eestis esmalt Tekla Template Editori koolituse, kus õpime Tekla raportite- ja jooniste templatede tegemist vastavalt firma vajadusele. Sinu kasutuses on meie enam kui 10 aastased kogemused Tekla tarkvara kasutamisel.

Koolitus sisaldab kohvipause, aga ei sisalda lõunat (2h on lõunapausi). Proovime lõpetada umbes 18.00, aga olenevalt töö kiirusest ja küsimustest võib minna kauem (siiski kellel vaja, võib lahkuda vastavalt vajadusele).

Meil on arvutiklassis olemas Tekla õppelitsentsid Template Editoriga, aga kui keegi soovib, võib tulla ka oma sülearvutiga. Vaadake enne ainult, et Template Editori tarkvara oleks arvutis (versioon ei ole oluline).

Loengu slaidid on inglise keeles, aga loengut viiakse läbi ja kõike selgitatame eesti keeles.

MIDA ANTUD KOOLITUSEL ÕPID?

[oxi_addons id=”12″]

Koolitust läbime ja selgitame praktiliste näidete põhjal. Lisaks saad soovituslike töötamise reegleid koos kasulike nippide ja trikkidega ning hoiatusi tüüpiliste vigade eest.

KES KOOLITAB?

Sten Tuudak at BIMsummit
 

Koostöös Trimble Solutions OYga viib koolitust läbi partnerfirma, TSGuide OÜ. Koolitaja on Sten Tuudak, kellel on Tekla Structures kogemust aastast 2008, kus ~7 aastat töötas inseneribüroos DMT Insenerid OÜ. Peale seda töötas ~3 aastat Trimble Solutions OY peakontoris, kus pakkus tuge ja koolitusi erinevate piirkonna esindajatele ja kasutajatele. 2017a algustas ettevõtte TSGuide OÜ, mille ainus eesmärk on aidata firmadel kasutada Teklat efektiivsemalt, tõsta töö kiirust ning vähendada projektide vigu.

TSGuide OÜ on teinud Trimble Solutions OY tellimisel Tekla lokaliseerimise Eesti turule, mille hulka kuuluvad ka jooniste tabelid.

KUI SUUR ON INVESTEERING?

[oxi_addons id=”18″]


Arve saadame 1-2 tööpäeva jooksul peale registeerimise soovi avaldamist. Registeerimine on lõpetatud koos arve tasumisega.
Kiirusta. Hinna tõusuni on jäänud ainult loetud päevad
[oxi_addons id=”27″]

KOOLITUS SISALDAB

✔ 1 päev koolitust klassiruumis
✔ õppeks vajalik arvuti ja tarkvara
✔ koolituse käigus läbitud õppematerjalid
✔ lõuna
✔ koolituse läbimist tõendav sertifikaat

KUI PALJU ON KOHTI?

Kvaliteedi tagamise eesmärgil on maksimaalne kohtade arv 9 ning kehtib reegel „kes ees, see mees“. Kohad täituvad kiirelt.
[oxi_addons id=”27″]

100% RAHA TAGASI GARANTII

Money Back Guarantee

Kui päeva esimesel poolel mingil põhjusel tunned, et see koolitus pole hinda väärt või lihtsalt ei sobi mingil põhjusel, siis anna sellest lõunapausi ajal teada ning maksame sulle 100% raha tagasi, sest et me väärtustame sinu aega.

REGISTREERU KOOLITUSELE VÕI KIRJUTA OMA KÜSIMUS, KUI SOOVID ENNE MIDAGI UURIDA

Arve saadame 1-2 tööpäeva jooksul peale registeerimise soovi avaldamist. Registeerimine on kinnitatud koos arve tasumisega.

Tead kedagi, kellele võiks see koolitus kasulik olla? Jaga linki